Toyoko Inn Hirosaki Ekimae
Type kamer, met prijs
Kaart
Toyoko Inn Hirosaki Ekimae ligt in Hirosaki op 5 min. rijden van Park van Hirosaki en Saisho-in-tempel. Dit hotel ligt op 2,8 km van Stedelijk Museum van Hirosaki en op 2,8 km van Tuin ter herdenking van Fujita.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 232
- Wasserij
- Gratis ontbijt
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Waterautomaat
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Televisie
- Gratis krant
- Koelkast
- Telefoon
- Privébadkamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Gratis wifi
- Wekelijkse huishoudservice
- Beperkte huishoudservice
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Toilet met elektronisch bidet
- Vriezer
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Toyoko Inn Hirosaki Ekimae
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- De schoonmaakservice is elke 4 dagen.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Parkeerkosten: JPY 500 per nacht (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
Toyoko Inn Hirosaki Ekimae ligt in Hirosaki op 5 min. rijden van Park van Hirosaki en Saisho-in-tempel. Dit hotel ligt op 2,8 km van Stedelijk Museum van Hirosaki en op 2,8 km van Tuin ter herdenking van Fujita.
Doe of je thuis bent in één van de 232 kamers met een koelkast. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben pantoffels en toiletten met elektronisch bidet. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een gratis krant.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, gratis kranten in de lobby en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Als je 7 nachten of meer hebt geboekt, dien je mogelijk tijdens je verblijf van kamer te wisselen.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Hirosaki
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}