Rings Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Rings Hotel ligt in Jekaterinenburg in het zakendistrict, op 5 min. rijden van Lavrov-concertgebouw en Monument voor Alexander Poesjkin. Dit hotel ligt op 3 km van Provinciaal danstheater en op 3,9 km van Victory Park.
Hotelinrichting
Profiteer van een healthclub of maak gebruik van gratis wifi of een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 22
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Conferentieruimte
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis ontbijt
- Healthclub
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 646
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 60
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Vervoer vanaf het treinstation (toeslag)
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Vervoer naar het treinstation (toeslag)
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Alleen bad
- Aparte eetruimte
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Gratis inbelinternet
- Diep bad
- Aparte slaapkamer
- Minibar (gevuld, gratis items)
- Ledtelevisie
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Draagbare ventilator
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Rings Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - 12.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 5
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 11
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Ter plaatse geen alcohol geserveerd
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Als je een visum nodig hebt, neem dan voor hulp contact op met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
- Russische burgers: Volwassenen (14 jaar en ouder) dienen bij het inchecken een geldig intern paspoort te overleggen (internationale Russische paspoorten en rijbewijzen worden niet geaccepteerd). Voor alle Russische kinderen (onder de 14 jaar) dient bij het inchecken een geboorteakte te worden overlegd. Als een Russisch familielid of een Russische wettelijke voogd (in plaats van een ouder) met een kind onder de 14 jaar in Rusland reist, dient dat familielid of die wettelijke voogd bij het inchecken ook documentatie te overleggen om aan te tonen dat hij of zij toestemming heeft om met het kind te reizen. Buitenlandse reizigers: Volwassenen en kinderen dienen een geldig paspoort, een geldig visum en een geldige migratiekaart te overleggen bij het inchecken.
- Eén kind t/m 10 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt. Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: RUB 800 per persoon (enkele reis)
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor extra bed: RUB 1100.0 per nacht
Rings Hotel ligt in Jekaterinenburg in het zakendistrict, op 5 min. rijden van Lavrov-concertgebouw en Monument voor Alexander Poesjkin. Dit hotel ligt op 3 km van Provinciaal danstheater en op 3,9 km van Victory Park.
Doe of je thuis bent in één van de 22 kamers met een koelkast. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een bureau en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Profiteer van een healthclub of maak gebruik van gratis wifi of een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis uitgebreid ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een businesscentrum en een snelle incheckservice. Plan je een evenement in Jekaterinenburg? Kies voor dit hotel met 60 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven (op verzoek beschikbaar) en vervoer vanaf het treinstation.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Jekaterinenburg
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}