general_help_center_title

general_help_center_description

Koyo Grand Hotel

2-3-1 Honcho, Aoba-Ku, Sendai
Beoordelingen door onze klanten
Goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Koyo Grand Hotel bevind je je centraal in Sendai, op 2 min. rijden van Anpanman-kindermuseum en Winkelcentrum van Sendai en op 14 min. van Superarena Sekisui Heim. Dit hotel ligt op 0,4 km van Park van Nishikicho en op 0,4 km van Mitakisanfudoin-tempel.

Hotelinrichting

Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een kapsalon en huwelijksservices.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Kapsalon
  • Aantal kamers: 149
  • Aantal verdiepingen: 13
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Conferentieruimte
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Kluis bij receptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Portier
  • Stomerij / wasserijservice
  • Huwelijksservices
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 1980
  • Aantal restaurants: 2
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Bagageopslag
  • Receptieruimte
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoelen ter plaatse beschikbaar

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Bureau
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Verwarming
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Koyo Grand Hotel

2-3-1 Honcho, Aoba-Ku, Sendai, Miyagi (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Koyo Grand Hotel bevind je je centraal in Sendai, op 2 min. rijden van Anpanman-kindermuseum en Winkelcentrum van Sendai en op 14 min. van Superarena Sekisui Heim. Dit hotel ligt op 0,4 km van Park van Nishikicho en op 0,4 km van Mitakisanfudoin-tempel.

    Doe of je thuis bent in één van de 149 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is wifi en kabelinternet. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben bidets en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en verduisterende gordijnen.

    Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een kapsalon en huwelijksservices.

    Stil je honger in een van de 2 restaurants van dit hotel. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.

    Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

    • Toeslag voor het Japans ontbijt: ca. JPY 1815 per persoon
    • Parkeerkosten: JPY 1000 per nacht
    • Toeslag voor late check-in tussen 11.00 uur en 18.00 uur
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 16 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.