Pensión Calfred II
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Pensión Calfred II in Logroño, in de buurt Stadscentrum van Logroño, bevind je je op 10 min. lopen van Ibercaja Tentoonstellingszaal en Paseo del Espolón. Dit pension ligt op 1,3 km van Shell Spur Amfitheater en op 1,7 km van Concatedral Santa Maria de La Redonda.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 12
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Zelf parkeren (toeslag)
- Bagageopslag
- Korting voor parkeerplaatsen in de buurt
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Plafondventilator
- Bureau
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Pensión Calfred II
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 20.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Parkeerkosten: EUR 12.00 per dag
Met een verblijf bij Pensión Calfred II in Logroño, in de buurt Stadscentrum van Logroño, bevind je je op 10 min. lopen van Ibercaja Tentoonstellingszaal en Paseo del Espolón. Dit pension ligt op 1,3 km van Shell Spur Amfitheater en op 1,7 km van Concatedral Santa Maria de La Redonda.
Overnacht in één van de 12 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Profiteer in dit pension van de roomservice (beperkte tijden).
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een lift. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 20.30 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Logroño
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}