Royal Castle
Type kamer, met prijs
Kaart
Royal Castle ligt in Volgograd op 5 min. rijden van Oud Sareptamuseum en op 7 min. van Wolga-Donkanaal-museum. Dit hotel ligt op 5,5 km van Volga-Don-kanaalsluis nr. 1 en op 20,4 km van Muziekinstrumentenmuseum van J. Pushkin.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 10
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2013
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Open haard
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Alleen douche
- Koelkast (op verzoek)
- Aparte eetruimte
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Gemeenschappelijke accommodaties
- Aparte slaapkamer
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Royal Castle
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 14.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Als je een visum nodig hebt, neem dan voor hulp contact op met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
- Russische burgers: Volwassenen (14 jaar en ouder) dienen bij het inchecken een geldig intern paspoort te overleggen (internationale Russische paspoorten en rijbewijzen worden niet geaccepteerd). Voor alle Russische kinderen (onder de 14 jaar) dient bij het inchecken een geboorteakte te worden overlegd. Als een Russisch familielid of een Russische wettelijke voogd (in plaats van een ouder) met een kind onder de 14 jaar in Rusland reist, dient dat familielid of die wettelijke voogd bij het inchecken ook documentatie te overleggen om aan te tonen dat hij of zij toestemming heeft om met het kind te reizen. Buitenlandse reizigers: Volwassenen en kinderen dienen een geldig paspoort, een geldig visum en een geldige migratiekaart te overleggen bij het inchecken.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: RUB 3500.00 per voertuig (retour)
Royal Castle ligt in Volgograd op 5 min. rijden van Oud Sareptamuseum en op 7 min. van Wolga-Donkanaal-museum. Dit hotel ligt op 5,5 km van Volga-Don-kanaalsluis nr. 1 en op 20,4 km van Muziekinstrumentenmuseum van J. Pushkin.
Doe of je thuis bent in één van de 10 klimaatgeregelde kamers met een open haard en een flatscreentelevisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een picknickplaats.
Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel 24-uurs roomservice aan. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Ontbijt is bij de prijs inbegrepen.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Volgograd
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}