general_help_center_title

general_help_center_description

The Bagh

The Bagh, Bharatpur Old Agra -, Achnera Road, Bharatpur
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

The Bagh ligt in Bharatpur op 5 min. rijden van Keoladeo National Park en op 7 min. van Salim Ali Museum. Dit hotel in luxe stijl ligt op 4,4 km van Nationaal Park Keoladeo en op 13,8 km van Bharatpur Bird Sanctuary.

Hotelinrichting

Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een healthclub, een buitenzwembad en een outdoor tennisbaan vast leuk. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en barbecues.

Hotelinrichting

  • Fitnessfaciliteiten
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 38
  • Barbecue(s)
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Healthclub
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • Spaservices ter plaatse
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Portier
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Outdoor tennisbanen: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Gratis valetparkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats personenbus
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijke spa
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoelen ter plaatse beschikbaar

Kamerinrichting

  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Televisie
  • Gratis krant
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Kluis in de kamer
  • Plafondventilator
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Gratis mineraalwater
  • Toegang via buitengalerij
  • Aparte badkuip en douche
  • Satellietzenders
  • Regendouche
  • Gemeenschappelijke accommodaties
  • Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
  • Extra bedden (toeslag)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Laptopvriendelijke werkplek

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

The Bagh

The Bagh, Bharatpur Old Agra -, Achnera Road, Bharatpur, Rajasthan, India
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 13.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • The Bagh ligt in Bharatpur op 5 min. rijden van Keoladeo National Park en op 7 min. van Salim Ali Museum. Dit hotel in luxe stijl ligt op 4,4 km van Nationaal Park Keoladeo en op 13,8 km van Bharatpur Bird Sanctuary.

    Doe of je thuis bent in één van de 38 kamers met een minibar. Op je kamer heb je een tv met satellietzenders die zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met aparte badkuipen en douches hebben een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een healthclub, een buitenzwembad en een outdoor tennisbaan vast leuk. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en barbecues.

    Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij dit hotel. In het all-inclusive kamertarief zijn de kosten voor maaltijden en drankjes in plaatselijke restaurants en bars inbegrepen, inclusief belastingen en fooien. Mogelijk worden maaltijden in bepaalde uitgezonderde restaurants, speciale diners en gerechten, drankjes en andere voorzieningen in rekening gebracht.

    Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden) aan. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Borgsom: INR 5000.0 per verblijf

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. INR 400 voor volwassenen en ca. INR 400 voor kinderen
    • Toeslag voor extra bed: INR 1000.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 8 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.