Xperience St. George Homestay
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Xperience St. George Homestay in Sharm-el-Sheikh, in de buurt El Hadaba, bevind je je op 5 min. rijden van Rode Zee en Naama Bay. Dit hotel bij het strand ligt op 7,1 km van Naama Bay-strand en op 12 km van Domina Coral Bay-congrescentrum.
Hotelinrichting
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Na een duik in één van de 2 buitenzwembaden kun je een beetje tijd doorbrengen op het privéstrand. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon. Dankzij de gratis strandshuttle kom je zonder zorgen op het strand aan.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Kapsalon
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 262
- Aantal verdiepingen: 2
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Wasserij
- Tuin
- Healthclub
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Limousine- of autoservice beschikbaar
- Volledig uitgeruste spa
- Stoombad
- Sauna
- Aparte rookruimtes
- Biljarttafel
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 2
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal buitenzwembaden: 2
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 4
- Aantal poolbars: 1
- Aantal strandbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 4
- Bagageopslag
- Gratis vervoer van/naar het strand
- Strandparasols
- Strandligstoelen
- Ligstoelen aan het zwembad
- Strandlakens
- Terras
- Privéstrand in de buurt
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Toegang via buitengalerij
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Filmpremières
- Lcd-televisie
- Gemeubileerd balkon
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Papieren handdoeken
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Xperience St. George Homestay
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 05.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Eén kind t/m 5 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Xperience St. George Homestay in Sharm-el-Sheikh, in de buurt El Hadaba, bevind je je op 5 min. rijden van Rode Zee en Naama Bay. Dit hotel bij het strand ligt op 7,1 km van Naama Bay-strand en op 12 km van Domina Coral Bay-congrescentrum.
Doe of je thuis bent in één van de 262 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een lcd-televisie. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Na een duik in één van de 2 buitenzwembaden kun je een beetje tijd doorbrengen op het privéstrand. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon. Dankzij de gratis strandshuttle kom je zonder zorgen op het strand aan.
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij dit hotel. In het all-inclusive kamertarief zijn de kosten voor maaltijden en drankjes in plaatselijke restaurants en bars inbegrepen, inclusief belastingen en fooien. Mogelijk worden maaltijden in bepaalde uitgezonderde restaurants, speciale diners en gerechten, drankjes en andere voorzieningen in rekening gebracht.
Bestel iets lekkers in een van de 2 restaurants van dit hotel of blijf gewoon lekker binnen en profiteer van 24-uurs roomservice. Er zijn ook snacks beschikbaar in 4 koffiebars/cafés. Ontspan met een lekker fris drankje in een strandbar, een poolbar of één van de 4 bars/lounges.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een limousine- of autoservice en een stomerij/wasserijservice. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Sharm-el-Sheikh
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}