general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Dakha International

974/1,Dakha Plaza, Arya Samaj Road, Karol Bagh, (N, New Delhi
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel Dakha International in New Delhi, in de buurt Motia Khan, bevind je je op 5 min. rijden van Chandni Chowk en Jama Masjid. Dit hotel met een spa ligt op 3,2 km van Gurudwara Bangla Sahib (Sikh-gebedshuis) en op 5,4 km van Pragati Maidan.

Hotelinrichting

Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Kapsalon
  • Geldautomaat / bankservice
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 36
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Snelle uitcheckservice
  • Volledig uitgeruste spa
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Receptieruimte

Kamerinrichting

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Kluis in de kamer
  • 24-uurs roomservice
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis mineraalwater
  • Bidet
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Extra bedden (toeslag)
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Verhoogde toilet
  • Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
  • Noodtrekkoord in badkamer

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Dakha International

974/1,Dakha Plaza, Arya Samaj Road, Karol Bagh, (N, New Delhi, National Capital Territory of Delhi, India
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 12.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel Dakha International in New Delhi, in de buurt Motia Khan, bevind je je op 5 min. rijden van Chandni Chowk en Jama Masjid. Dit hotel met een spa ligt op 3,2 km van Gurudwara Bangla Sahib (Sikh-gebedshuis) en op 5,4 km van Pragati Maidan.

    Doe of je thuis bent in één van de 36 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.

    Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de 24-uurs roomservice. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, beveiligingssysteem en EHBO-doos

    Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    • Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. INR 125 per persoon
    • Toeslag voor extra bed: INR 500.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 3 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 15 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.