Au Pied Du Chateau
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Au Pied Du Chateau bevind je je in het hart van Lourdes, op een kwartiertje lopen van Basilique du Rosaire en Basiliek van de Onbevlekte Ontvangenis. Dit pension ligt op 1,2 km van Grotte de Massabielle en op 0,1 km van Le Cachot.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 5
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Meertalig personeel
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Terras
- Afstand van accommodatie (ft)33
- Afstand van accommodatie (meter)10
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Lakens van Egyptisch katoen
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Matrassen van traagschuim
- Kussenkeuzemenu
- Balkon of terras
- Gratis extra bedden
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Reisgidsen of aanbevelingen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Au Pied Du Chateau
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.15 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor het Engels ontbijt: ca. EUR 10 per persoon
- Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 5 per dag (op 10 meter afstand)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Met een verblijf bij Au Pied Du Chateau bevind je je in het hart van Lourdes, op een kwartiertje lopen van Basilique du Rosaire en Basiliek van de Onbevlekte Ontvangenis. Dit pension ligt op 1,2 km van Grotte de Massabielle en op 0,1 km van Le Cachot.
Doe of je thuis bent in één van de 5 individueel gedecoreerde kamers. Je bed met traagschuim matras komt met lakens van Egyptisch katoen. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Gasten van Au Pied Du Chateau kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Engels ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.30 uur.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Lourdes
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}