Dalshöfði Guesthouse
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Dalshöfði Guesthouse in Kirkjubaejarklaustur, bevind je je op 14 min. rijden van Slagheuvel. Dit pension ligt op 27,2 km van Kirkjugólf en op 27,4 km van Systravatn.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Extra voorzieningen van dit pension zijn een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en barbecues.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 8
- Barbecue(s)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Gratis zelf parkeren
- Terras
Kamerinrichting
- Koelkast
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Gemeenschappelijke badkamer
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Kookplaat
- Gratis wifi
- Schoonmaakservice 1x per verblijf
- Gemeenschappelijke keuken
- Beperkte huishoudservice
- Verwarming
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Dalshöfði Guesthouse
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Eén kind t/m 3 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
Wanneer je verblijft bij Dalshöfði Guesthouse in Kirkjubaejarklaustur, bevind je je op 14 min. rijden van Slagheuvel. Dit pension ligt op 27,2 km van Kirkjugólf en op 27,4 km van Systravatn.
Doe of je thuis bent in één van de 8 kamers met een koelkast en een magnetron. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen verduisterende gordijnen en de kamers worden één keer per verblijf schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Extra voorzieningen van dit pension zijn een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en barbecues.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Je ontvangt een toegangscode.
Nog meer populaire hotels in Kirkjubaejarklaustur
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}