Hotel Olmeca Plaza
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Olmeca Plaza ligt in het hart van Villahermosa, op 5 min. rijden van Torre del Caballero en Markt van Villahermosa. Dit hotel ligt op 1,5 km van Regionaal Museum voor Antropologie Carlos Pellicer Cámara en op 3,2 km van Parque Tomás Garrido Canabal.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Cadeauwinkels of kiosk
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 80
- Aantal verdiepingen: 6
- Conferentieruimte
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Wasserij
- Gratis ontbijt
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Huwelijksservices
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2000
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Valetparkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Balzaal
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Regendouche
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Olmeca Plaza
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 13.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Maximaal 2 kinderen t/m 12 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en het aanwezige beddengoed gebruiken. Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt.
- Valetparkeerkosten: MXN 60 per nacht (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor huisdieren: MXN 250 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Hotel Olmeca Plaza ligt in het hart van Villahermosa, op 5 min. rijden van Torre del Caballero en Markt van Villahermosa. Dit hotel ligt op 1,5 km van Regionaal Museum voor Antropologie Carlos Pellicer Cámara en op 3,2 km van Parque Tomás Garrido Canabal.
Overnacht in één van de 80 kamers met een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een bureau en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.
Geniet van internationale gerechten bij Los Manglares, een restaurant met een bar/lounge waar je kunt genieten van een drankje en in de openlucht kunt dineren. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Een conferentieruimte en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Villahermosa
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}







































































