Hotel Selja
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Selja in Rangárþing eystra, bevind je je op 7,7 km van Seljalandsfoss en op 17,6 km van Sagacentrum. Dit hotel voor golfers ligt op 17,7 km van Lavacentrum en op 35,4 km van Skógafoss.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 12
- Aantal verdiepingen:
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 2018
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Golfcaddie
Kamerinrichting
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Designer toiletartikelen
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Kussenkeuzemenu
- Matrassen van Sleep Number by Select Comfort
- Regendouche
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Elektrische adapters/opladers
- Laptopvriendelijke werkplek
- Verplaatsbare badstoel
- Verhoogde toilet
- Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
- Handgrepen bij toilet
- Noodtrekkoord in badkamer
- Rolstoeltoegankelijke douche
- Rolstoeltoegankelijk doucheruimte met transferzitting en handgrepen
- Visueel brandalarm
- Deurklinken
- Rolstoeltoegankelijke deuropeningen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Selja
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder
- Eén kind t/m 4 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 300.00 per voertuig (enkele reis)
- Toeslag voor babybed: EUR 29.0 per nacht
- Toeslag voor extra bed: EUR 80.0 per dag
Met een verblijf bij Hotel Selja in Rangárþing eystra, bevind je je op 7,7 km van Seljalandsfoss en op 17,6 km van Sagacentrum. Dit hotel voor golfers ligt op 17,7 km van Lavacentrum en op 35,4 km van Skógafoss.
Doe of je thuis bent in één van de 12 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Je bed met Select Comfort matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en designer toiletartikelen.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Hotel Selja kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis uitgebreid ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Rangárþing eystra
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}