La Lechere Guest House
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij La Lechere Guest House in Phalaborwa, bevind je je in de buitenwijken, op 10 min. rijden van Kruger National Park en Phalaborwa Health Centre. Dit pension ligt op 1,5 km van Impala Park en op 2,5 km van Woyer Street Park.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 11
- Aantal verdiepingen: 1
- Aantal gebouwen of torens: 3
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 2004
- Aantal buitenzwembaden: 2
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Waterautomaat
- Klamboes
- Parkeerplaatsen buiten
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk zwembad
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Plafondventilator
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Regendouche
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Aparte slaapkamer
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
- Ledlampen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
La Lechere Guest House
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 19.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Deze accommodatie gebruikt zonne-energie
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor extra bed: ZAR 500.0 per dag
Met een verblijf bij La Lechere Guest House in Phalaborwa, bevind je je in de buitenwijken, op 10 min. rijden van Kruger National Park en Phalaborwa Health Centre. Dit pension ligt op 1,5 km van Impala Park en op 2,5 km van Woyer Street Park.
Doe of je thuis bent in één van de 11 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis Engels ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 19.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je ontvangt binnen 5 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Phalaborwa
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}