the square hotel KANAZAWA
Type kamer, met prijs
Kaart
The square hotel KANAZAWA heeft een centrale ligging in Kanazawa, vlak bij Omicho-markt en op 15 min. lopen van Tuin van Kenrokuen. Dit hotel ligt op 0,3 km van Kanazawa Kasteelpark en op 0,6 km van Izumi Kyoka-museum.
Hotelinrichting
Profiteer van een sauna of maak gebruik van gratis wifi of een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 186
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Automaat
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Toilet met elektronisch bidet
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
the square hotel KANAZAWA
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 02.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder en beveiligingssysteem
- Kinderen t/m 5 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. Deze stadsbelasting bedraagt tussen de JPY 100 en JPY 10.000 per persoon, per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Let op: mogelijk zijn er verdere uitzonderingen van toepassing. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 2640 per persoon
- Toeslag voor parkeren in de buurt: JPY 1300 per nacht
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
The square hotel KANAZAWA heeft een centrale ligging in Kanazawa, vlak bij Omicho-markt en op 15 min. lopen van Tuin van Kenrokuen. Dit hotel ligt op 0,3 km van Kanazawa Kasteelpark en op 0,6 km van Izumi Kyoka-museum.
Doe of je thuis bent in één van de 186 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en verduisterende gordijnen.
Profiteer van een sauna of maak gebruik van gratis wifi of een automaat.
Gasten van the square hotel KANAZAWA kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een wasserij en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Kanazawa
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


























































































































