Hotel Hilltop International
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Hilltop International in Port Blair bevind je je op een kwartiertje lopen van Samudrika Marine Museum en Hadoo Ferry Terminal. Dit hotel ligt op 1,6 km van Antropologisch Museum en op 2,8 km van Klokkentoren van Aberdeen.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 56
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Conferentiecentrum
- Gratis zelf parkeren
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Gratis mineraalwater
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Hilltop International
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - 12.00 uur
- Check-Out: 08.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden toegelaten
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
Met een verblijf bij Hotel Hilltop International in Port Blair bevind je je op een kwartiertje lopen van Samudrika Marine Museum en Hadoo Ferry Terminal. Dit hotel ligt op 1,6 km van Antropologisch Museum en op 2,8 km van Klokkentoren van Aberdeen.
Doe of je thuis bent in één van de 56 klimaatgeregelde kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen gratis mineraalwater en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Dit hotel heeft een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Nog meer populaire hotels in Port Blair
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


































