general_help_center_title

general_help_center_description

Najima B&B

No.105, Huacheng 9th St., Ji'an
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Najima B&B in Ji'an bevind je je in de buitenwijken, op 10 min. rijden van Dongdamen Nachtmarkt en National Dong Hwa University. Dit pension ligt op 20,3 km van Nationaal Park Taroko en op 2,6 km van Zhikaxuan-bospark.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.

Hotelinrichting

  • Kapsalon
  • Aantal kamers: 5
  • Aantal verdiepingen: 3
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Snackbar / deli
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Gratis zelf parkeren
  • Dakterras
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Gedeelde magnetron
  • Gedeelde koelkast
  • Waterautomaat
  • Carport
  • Eigen parkeergelegenheid

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis mineraalwater
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Gratis wifi
  • Donzen dekbed
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Matrassen van traagschuim
  • Lcd-televisie
  • Regendouche
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Lokale kaarten
  • Raamhor
  • Reisgidsen of aanbevelingen
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Slippers voor kinderen
  • Restaurantgids

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Najima B&B

No.105, Huacheng 9th St., Ji'an, Hualien provincie, Taiwan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 16.00 uur - 19.30 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Maximumgewicht huisdier (kg) is: 15
  • Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 33
  • Alleen honden en katten toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Najima B&B in Ji'an bevind je je in de buitenwijken, op 10 min. rijden van Dongdamen Nachtmarkt en National Dong Hwa University. Dit pension ligt op 20,3 km van Nationaal Park Taroko en op 2,6 km van Zhikaxuan-bospark.

    Doe of je thuis bent in één van de 5 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Je bed met traagschuim matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en bidets.

    De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.

    Gasten van Najima B&B kunnen genieten van een lekkere maaltijd in het restaurant of iets halen bij de snackbar/deli. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis lokaal ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een magnetron in de gemeenschappelijke ruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Deze accommodatie verstrekt geen wegwerpartikelen, zoals kammen, sponzen, scheermesjes, nagelvijlen en schoenpoets

    De receptie is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 19.30 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Eén kind t/m 3 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Huisdieren zijn alleen toegestaan in specifieke kamers (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie 'Kosten'). Je kunt een van deze kamers boeken door rechtstreeks contact op te nemen met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

    • Toeslag voor huisdieren: TWD 800 per huisdier, per nacht
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 12 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.