Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee bevind je je centraal in Düsseldorf, vlak bij Königsallee en op 13 min. lopen van Marktplatz. Dit hotel in luxe stijl ligt op 6 km van Messe Düsseldorf en op 3,1 km van Mitsubishi Electric Hall.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een sauna en fitnessfaciliteiten niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 253
- Aantal verdiepingen: 8
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 2153
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 200
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Waterautomaat
- Feestruimte
- Automaat
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten gebruikt
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Gratis krant
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Badjassen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Espressoapparaat
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Laptopvriendelijke werkplek
- Ledlampen
- Herbruikbare koffiefilter/theezeef
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 15.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- UnionPay
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Deze accommodatie gebruikt milieuvriendelijke schoonmaakproducten
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Eén kind t/m 11 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht voor maximaal 21 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 22 per persoon
- Parkeerkosten: EUR 25 per dag
- Borgsom voor huisdier: EUR 17 per nacht
- Toeslag voor huisdieren: EUR 17 per huisdier, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per nacht
Met een verblijf bij Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee bevind je je centraal in Düsseldorf, vlak bij Königsallee en op 13 min. lopen van Marktplatz. Dit hotel in luxe stijl ligt op 6 km van Messe Düsseldorf en op 3,1 km van Mitsubishi Electric Hall.
Doe of je thuis bent in één van de 253 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een sauna en fitnessfaciliteiten niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Stil je honger met een lunch of diner bij Vitruv, een restaurant gespecialiseerd in internationale gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Düsseldorf? Kies voor dit hotel met 200 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Düsseldorf
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}