Dar Pienatcha
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Dar Pienatcha in Zagora, bevind je je vlak bij Anti-Atlas en op 3 min. rijden van Zagora moskee. Dit pension ligt op 1,8 km van Tuinen van Zagora en op 2,7 km van Prefectuur van Zagora.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur niet mis.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 5
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Parasols bij het zwembad
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Vervoer vanaf de luchthaven (toeslag)
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
Kamerinrichting
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Dar Pienatcha
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Contante borgsom vereist
- Ter plaatse geen alcohol geserveerd
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
- De stad heft de volgende belasting: MAD 34.10 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Administratieve toeslag: MAD 28 per persoon, per nacht
- Toeslag voor luchthavenshuttle: MAD 400 per voertuig (passagierscapaciteit: 6)
- Administratietoeslag: MAD 28 per nacht
Wanneer je verblijft bij Dar Pienatcha in Zagora, bevind je je vlak bij Anti-Atlas en op 3 min. rijden van Zagora moskee. Dit pension ligt op 1,8 km van Tuinen van Zagora en op 2,7 km van Prefectuur van Zagora.
Doe of je thuis bent in één van de 5 individueel gedecoreerde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een zitruimte en verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur niet mis.
Geniet van een lunch of diner bij Dar pienatcha, een restaurant van dit pension, of bestel snacks in de koffiebar/het café. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Zagora
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}












































































