Allred Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Allred Hotel in Newport, bevind je je in de historische wijk. Coast Park en Nye Beach liggen op vijf minuten lopen. Dit hotel bij het strand ligt op 1,4 km van Yaquina Bay Bridge en op 1,6 km van Yaquina Bay Lighthouse.
Hotelinrichting
Geniet van een ruim aanbod recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad, een bubbelbad en een sauna. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 105
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- 24-uurs receptie
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Aantal spabaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Waterautomaat
- Vuurplaats
- Automaat
- Terrasmeubilair
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk zwembad
- Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Haardroger
- Balkon
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Magnetron
- Premium televisiezenders
- Alleen douche
- (Laptop)kluis in de kamer
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Douchekop met hydromassage
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Streamingdiensten
- Laptopvriendelijke werkplek
- Recycling
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Allred Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Discover
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 23.00 uur.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Ontbijttoeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. USD 9.95–15.95 voor volwassenen en ca. USD 5–7 voor kinderen
- Toeslag voor huisdieren: USD 35 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor extra bed: USD 20.0 per dag
Wanneer je verblijft bij Allred Hotel in Newport, bevind je je in de historische wijk. Coast Park en Nye Beach liggen op vijf minuten lopen. Dit hotel bij het strand ligt op 1,4 km van Yaquina Bay Bridge en op 1,6 km van Yaquina Bay Lighthouse.
Doe of je thuis bent in één van de 105 kamers met een magnetron. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Geniet van een ruim aanbod recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad, een bubbelbad en een sauna. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een automaat.
Geniet van een maaltijd bij Allred Bites + Bar of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een wasserij en een lift. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Newport
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}