Plaka Beach Resort
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Plaka Beach Resort in Zakynthos bevind je je aan het strand, op een kwartiertje rijden van Banana Beach en Aanlegsteiger van Zakynthos. Dit hotel bij het strand ligt op 18,9 km van Kalamaki Beach en op 16,2 km van Strand van Laganas.
Hotelinrichting
Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals fietsenverhuur.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 17
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal strandbars: 1
- Bagageopslag
- Strandparasols
- Strandligstoelen
- Terras
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Alleen douche
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Wekelijkse huishoudservice
- Gemeubileerd balkon
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Beperkte huishoudservice
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Smart-tv
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Plaka Beach Resort
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
Wanneer je verblijft bij Plaka Beach Resort in Zakynthos bevind je je aan het strand, op een kwartiertje rijden van Banana Beach en Aanlegsteiger van Zakynthos. Dit hotel bij het strand ligt op 18,9 km van Kalamaki Beach en op 16,2 km van Strand van Laganas.
Doe of je thuis bent in één van de 17 klimaatgeregelde kamers met een smart-tv. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een waterkoker en de kamers worden wekelijks schoongemaakt.
Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals fietsenverhuur.
Gasten van Plaka Beach Resort kunnen genieten van een lekkere maaltijd in het restaurant of iets halen bij de snackbar/deli. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een strandbar. Dagelijks kun je van 09.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je ontvangt binnen 10 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Vasilikos
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


























































































