Quest Atrium Serviced Apartments
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Quest Atrium Serviced Apartments bevind je je centraal in Wellington. Botanic Gardens en Beehive liggen op 10 min. lopen. Dit aparthotel ligt op 1,5 km van Te Papa en op 1,8 km van Carter Observatory.
Hotelinrichting
Profiteer van een sauna of maak gebruik van gratis wifi of gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 50
- Aantal verdiepingen: 9
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Gratis gebruik van fitnesscentrum in de buurt
- Stomerij / wasserijservice
- Stoombad
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 2004
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Bagageopslag
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Kamerinrichting
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kitchenette
- Wasmachine / droger
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Kookplaat
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Ledtelevisie
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Draagbare ventilator
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Quest Atrium Serviced Apartments
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Maandag - vrijdag: 07.00 uur - 20.00 uur
- Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Borgsom: NZD 150 per accommodatie, per verblijf
- Ontbijttoeslag voor het continentaal ontbijt: ca. NZD 15–15 voor volwassenen en ca. NZD 15–15 voor kinderen
- Parkeerkosten: NZD 25 per nacht (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor babybed: NZD 15.0 per nacht
- Toeslag voor extra bed: NZD 30.00 per dag
- De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een creditcard
Met een verblijf bij Quest Atrium Serviced Apartments bevind je je centraal in Wellington. Botanic Gardens en Beehive liggen op 10 min. lopen. Dit aparthotel ligt op 1,5 km van Te Papa en op 1,8 km van Carter Observatory.
Doe of je thuis bent in één van de 50 kamers met kitchenettes, inclusief een koelkast en een kookplaat. Alle kamers hebben een ledtelevisie van 50 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een zitruimte.
Profiteer van een sauna of maak gebruik van gratis wifi of gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
De receptie is op de volgende tijden geopend:
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Wellington
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}