Homely Guest
Type kamer, met prijs
Kaart
Homely Guest ligt in Habarana op een kwartiertje rijden van Habarana Cultural Center en Nationaal Park Minneriya. Dit pension ligt op 9,4 km van Pidurangala Rock en op 10,2 km van Sigiriya Lion Rock.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 8
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Terras
- Klamboes
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Roomservice
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Regendouche
- Handdoeken beschikbaar
- Geen huishoudservice
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Homely Guest
- Hotelbeleid
- Check-In: 09.00 uur - 23.30 uur
- Check-Out: 00.30 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Homely Guest ligt in Habarana op een kwartiertje rijden van Habarana Cultural Center en Nationaal Park Minneriya. Dit pension ligt op 9,4 km van Pidurangala Rock en op 10,2 km van Sigiriya Lion Rock.
Doe of je thuis bent in één van de 8 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over een douche met een regendouche.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit pension van de roomservice.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een wasserij. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Nog meer populaire hotels in Habarana
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


















