Margareta Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Margareta Hotel bevind je je in het hart van Balatonfured, op 2 min. rijden van Tagore Sétány en op 5 min. van Nationaalpark Balaton Hoogland. Dit hotel voor families ligt op 6,9 km van Abdij van Tihany en op 9,8 km van Tihany Jachthaven.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 bubbelbaden en een sauna. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en huwelijksservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 65
- Aantal verdiepingen: 3
- Conferentieruimte
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Spelletjesruimte
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Volledig uitgeruste spa
- Sauna
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Huwelijksservices
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 2325
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 216
- Aantal vergaderruimtes: 2
- Aantal spabaden: 2
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Gedeelde magnetron
- Kluisjes beschikbaar
- Winkelcentrum ter plaatse
- Receptieruimte
- Parkeerplaatsen buiten
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Alleen bad
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Toiletpapier
- Verhoogde toilet
- Handgrepen bij toilet
- Noodtrekkoord in badkamer
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Margareta Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 10.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Registratienummer van accommodatie: SZ19000052
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september.
- Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 21.00 uur.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.92 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor onoverdekt parkeren: EUR 7 per nacht
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: EUR 8 per nacht
- Toeslag voor extra bed: EUR 8 per nacht
Met een verblijf bij Margareta Hotel bevind je je in het hart van Balatonfured, op 2 min. rijden van Tagore Sétány en op 5 min. van Nationaalpark Balaton Hoogland. Dit hotel voor families ligt op 6,9 km van Abdij van Tihany en op 9,8 km van Tihany Jachthaven.
Doe of je thuis bent in één van de 65 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een lcd-televisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over een bad, haardrogers en tandenborstels en tandpasta. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 bubbelbaden en een sauna. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en huwelijksservices.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Plan je een evenement in Balatonfured? Kies voor dit hotel met 216 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 2 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Balatonfured
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

















































































