Hotel Savoia
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Savoia in Cesenatico, bevind je je aan het water, op een kwartiertje van Italia in Miniatura en Parco di Levante. Dit hotel met een spa ligt op 18,5 km van Beurs van Rimini (Fiera di Rimini) en op 22,5 km van Strand van Rimini.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Werk aan je kleurtje op het privéstrand of geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals een sauna en fietsenverhuur. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 55
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Volledig uitgeruste spa
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Strandparasols
- Strandcabana's (toeslag)
- Strandligstoelen
- Terras
- Privéstrand in de buurt
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Bidet
- Alleen douche
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis babybedden
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Savoia
- Hotelbeleid
- Check-In: 11.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.
Met een verblijf bij Hotel Savoia in Cesenatico, bevind je je aan het water, op een kwartiertje van Italia in Miniatura en Parco di Levante. Dit hotel met een spa ligt op 18,5 km van Beurs van Rimini (Fiera di Rimini) en op 22,5 km van Strand van Rimini.
Doe of je thuis bent in één van de 55 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een balkon. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben bidets en haardrogers.
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Werk aan je kleurtje op het privéstrand of geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals een sauna en fietsenverhuur. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Gasten van Hotel Savoia kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Valverde
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



























