Villa Misk
Type kamer, met prijs
Kaart
Villa Misk ligt in Aswan in de historische wijk, op 10 min. rijden van Onvoltooide Obelisk en Nubisch Museum. Dit hotel ligt op 6,2 km van Filae-tempel en op 6,2 km van Tempel van Isis.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van wifi (toeslag) en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 13
- Aantal verdiepingen: 3
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Wifi (toeslag)
- Bouwjaar: 2018
- Aantal restaurants: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Beperkte wifi (toeslag) aantal apparaten1
- Met zijn tweeën/besloten dineren
- Parkeerplaatsen buiten
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- 24-uurs roomservice
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Wifi (toeslag)
- Donzen dekbed
- Lakens van Egyptisch katoen
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Matrassen van traagschuim
- Kussenkeuzemenu
- Regendouche
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Beperkte wifi (toeslag) aantal apparaten: 1
- Zeep
- Toiletpapier
- Raamhor
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Villa Misk
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 15
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Ter plaatse geen alcohol geserveerd
- Ter plaatse geen alcohol toegelaten
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, beveiligingssysteem en raambeveiliging
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en laat geen alcohol toe.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. EGP 120 per persoon
- Toeslag voor wifi in de kamer: EGP 50 per nacht (maximaal aantal toestellen is 1, bedrag kan variëren)
- Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EGP 30 per nacht (toestellimiet van 1, bedrag kan variëren)
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EGP 440 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 03)
Villa Misk ligt in Aswan in de historische wijk, op 10 min. rijden van Onvoltooide Obelisk en Nubisch Museum. Dit hotel ligt op 6,2 km van Filae-tempel en op 6,2 km van Tempel van Isis.
Doe of je thuis bent in één van de 13 individueel gedecoreerde kamers. Je bed met traagschuim matras komt met donzen dekbedden en lakens van Egyptisch katoen. Er is wifi (toeslag) op de kamer als je op het internet wilt surfen. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en haardrogers.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van wifi (toeslag) en hulp bij uitstapjes/tickets.
Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel 24-uurs roomservice aan. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Aswan
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}