Aaroham By Aamod
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Aaroham By Aamod in Dalhousie bevind je je in de bergen, op 5 min. rijden van Khalatop Wildlife Sanctuary en Garam Sadak. Dit hotel ligt op 3,1 km van Khajji Naga Shrine en op 4 km van Moti Tibba.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van conciërgeservices en barbecues.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 15
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Kluisjes beschikbaar
- Met zijn tweeën/besloten dineren
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Pantoffels
- Alleen douche
- Digitale zenders
- Lcd-televisie
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Elektrische adapters/opladers
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Aaroham By Aamod
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december) per volwassene: INR 3000
- Kindertarief voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december): INR 1500 (voor kinderen van 6 tot 12 jaar oud)
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. INR 300 voor volwassenen en ca. INR 150 voor kinderen
- Toeslag voor huisdieren: INR 1000 per huisdier, per verblijf
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
- Brandhouttoeslag: INR 1000 per dag
Wanneer je verblijft bij Aaroham By Aamod in Dalhousie bevind je je in de bergen, op 5 min. rijden van Khalatop Wildlife Sanctuary en Garam Sadak. Dit hotel ligt op 3,1 km van Khajji Naga Shrine en op 4 km van Moti Tibba.
Overnacht in één van de 15 kamers met een lcd-televisie. Op je kamer heb je een tv met digitale zenders die zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van conciërgeservices en barbecues.
Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden) aan. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Dalhousie
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}