Les Grimaldines - Maison d'Hotes C 2 Bis
Type kamer, met prijs
Kaart
Les Grimaldines - Maison d'Hotes C 2 Bis ligt in Cagnes-sur-Mer op 5 min. rijden van Château Grimaldi en op 5 min. van Centre Commercial Polygone Riviera. Dit pension in een skigebied ligt op 5,2 km van Winkelcentrum CAP 3000 en op 11,2 km van Allianz Riviera.
Hotelinrichting
Geniet na een dagje op de piste van recreatieve voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad. Dankzij de gratis strandshuttle kom je zonder zorgen op het strand aan.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 4
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Snelle incheckservice
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 12
- Vervoer van/naar de skipistes (toeslag)
- Gratis vervoer van/naar het strand
- Ligstoelen aan het zwembad
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Parkeerplaatsen in de straat
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koelkast
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Haardroger
- Espressoapparaat
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis inbelinternet
- Bad of douche
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Huishoudservice op aanvraag
- Champagneservice
- Bakplaat
- Zeep
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Raamhor
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Elektrische adapters/opladers
- Kinderservies
- Babyfoon
- IJsblokjesmachine
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Les Grimaldines - Maison d'Hotes C 2 Bis
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 10.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 10
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 22
- Alleen honden en katten toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot november.
- Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 22.30 uur.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.07 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. EUR 10 voor volwassenen en ca. EUR 4 voor kinderen
- Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per verblijf
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor late check-in: EUR 10.00 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
Les Grimaldines - Maison d'Hotes C 2 Bis ligt in Cagnes-sur-Mer op 5 min. rijden van Château Grimaldi en op 5 min. van Centre Commercial Polygone Riviera. Dit pension in een skigebied ligt op 5,2 km van Winkelcentrum CAP 3000 en op 11,2 km van Allianz Riviera.
Doe of je thuis bent in één van de 4 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een bad of douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een minibar en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Geniet na een dagje op de piste van recreatieve voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad. Dankzij de gratis strandshuttle kom je zonder zorgen op het strand aan.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in 12 koffiebars/cafés van dit pension. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Cagnes-sur-Mer
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}























































