Quest 256 Lambton
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Quest 256 Lambton bevind je je centraal in Wellington, op 5 min. rijden van Interislander Ferry Terminal en Academy Galleries. Dit hotel ligt op 0,1 km van Wellington Central Business District en op 0,1 km van Lambton Quay.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 54
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Bagageopslag
- Gratis boodschappenservice
- Waterautomaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kitchenette
- Wasmachine / droger
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Vaatwasser
- Kookplaat
- Satellietzenders
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Ledtelevisie
- Extra bedden (toeslag)
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Gratis thee/oploskoffie
- Schoonmaakartikelen
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Wasverzachter
- Laptopvriendelijke werkplek
- Vriezer
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Quest 256 Lambton
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- UnionPay
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden en een kinderstoel te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en beveiligingssysteem
- Maandag - vrijdag: 07.00 uur - 20.00 uur
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Ontbijttoeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. NZD 17–27 voor volwassenen en ca. NZD 17–27 voor kinderen
- Toeslag voor extra bed: NZD 25.0 per dag
- De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een creditcard
Met een verblijf bij Quest 256 Lambton bevind je je centraal in Wellington, op 5 min. rijden van Interislander Ferry Terminal en Academy Galleries. Dit hotel ligt op 0,1 km van Wellington Central Business District en op 0,1 km van Lambton Quay.
Doe of je thuis bent in één van de 54 kamers met kitchenettes, inclusief een kookplaat en een magnetron. De kamers hebben een ledtelevisie met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een koffiezetapparaat/waterkoker en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Op werkdagen wordt er tegen betaling een à-la-carte-ontbijt geserveerd van 07.00 uur tot 11.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 09.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij.
De receptie is op de volgende tijden geopend:
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Wellington
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


























