general_help_center_title

general_help_center_description

Hôtel de la Fontaine

Place de la Fontaine, Lourmarin
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Hôtel de la Fontaine in Lourmarin, bevind je je in de historische wijk, in de buurt van Parc naturel régional du Luberon en Thee in de Inktpot. Dit hotel ligt op 0,6 km van Château de Lourmarin en op 0,9 km van Graf van Albert Camus.

Hotelinrichting

Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 14
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Met zijn tweeën/besloten dineren

Kamerinrichting

  • Gratis krant
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Gratis lokale gesprekken
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Balkon
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Turndownservice
  • Massage in de kamer mogelijk
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Champagneservice
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Slippers voor kinderen

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hôtel de la Fontaine

Place de la Fontaine, Lourmarin, Vaucluse (departement), Frankrijk
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 12.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Hôtel de la Fontaine in Lourmarin, bevind je je in de historische wijk, in de buurt van Parc naturel régional du Luberon en Thee in de Inktpot. Dit hotel ligt op 0,6 km van Château de Lourmarin en op 0,9 km van Graf van Albert Camus.

    Doe of je thuis bent in één van de 14 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over badjassen en pantoffels. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een gratis krant en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

    Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.

    Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 07.00 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur.

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Borgsom: EUR 300 per accommodatie, per verblijf
    • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.06 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 35 voor volwassenen en ca. EUR 15 voor kinderen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 6 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.