Alansar platinum hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Alansar platinum hotel bevind je je in het hart van Medina, op een kwartiertje lopen van Moskee van de Profeet en Masjid Abu Dharr al Ghifari. Dit hotel ligt op 2,3 km van Ali Ibn Abi Talib Moskee en op 2,6 km van De Zeven Moskeeën.
Hotelinrichting
Dit hotel biedt aparte rookruimtes.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 464
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- 24-uurs receptie
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Aantal restaurants: 2
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Gratis krant
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Verduisterende gordijnen
- Massage in de kamer mogelijk
- Pantoffels
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Chef
- Lokale kaarten
- Wasverzachter
- Restaurantgids
- Was-droogcombinatie
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Alansar platinum hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 15
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
- Registratienummer van accommodatie: 10011262
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. SAR 35 per persoon
Met een verblijf bij Alansar platinum hotel bevind je je in het hart van Medina, op een kwartiertje lopen van Moskee van de Profeet en Masjid Abu Dharr al Ghifari. Dit hotel ligt op 2,3 km van Ali Ibn Abi Talib Moskee en op 2,6 km van De Zeven Moskeeën.
Doe of je thuis bent in één van de 464 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over badjassen en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een kluis en een gratis krant en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Dit hotel biedt aparte rookruimtes.
Stil je honger in een van de 2 restaurants van dit hotel. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur. LOCALIZE
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een lift en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Medina
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


























