general_help_center_title

general_help_center_description

Le Nicchie Guest House

Contrada Pampanelle, 5, Lucera
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Le Nicchie Guest House ligt in Lucera, op 5 min. rijden van Anfiteatro Romano di Lucera en Villa Comunale. Dit landhuis in luxe stijl ligt op 3,6 km van Museo Civico di Lucera en op 3,9 km van Duomo Lucera.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Andere voorzieningen in dit landhuis in mediterraanse stijl zijn conciërgeservices, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 6
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Businesscentrum
  • Snelle uitcheckservice
  • Vergaderruimtes:
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Bouwjaar: 2014
  • Aantal restaurants: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Dakterras
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Feestruimte

Kamerinrichting

  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Televisie
  • Minibar
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Luxe beddengoed
  • Geluiddichte kamers
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Alleen douche
  • Haardroger (op verzoek)
  • Digitale zenders
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Donzen dekbed
  • Pillowtop-matrassen
  • Kussenkeuzemenu
  • Babybedden (toeslag)
  • Aparte slaapkamer
  • Extra bedden (toeslag)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Smart-tv

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Le Nicchie Guest House

Contrada Pampanelle, 5, Lucera, Apulië, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.30 uur - 15.30 uur
  • Check-Out: 10.30 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Maximumgewicht huisdier (kg) is: 10
  • Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 22
  • Max. aantal huisdieren per kamer: 1
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Diversen
  • Registratienummer van accommodatie: IT071028B400023191
  • Omschrijving
  • Le Nicchie Guest House ligt in Lucera, op 5 min. rijden van Anfiteatro Romano di Lucera en Villa Comunale. Dit landhuis in luxe stijl ligt op 3,6 km van Museo Civico di Lucera en op 3,9 km van Duomo Lucera.

    Doe of je thuis bent in één van de 6 kamers met een minibar en een smart-tv. Je bed met pillowtop matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en bidets.

    De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Andere voorzieningen in dit landhuis in mediterraanse stijl zijn conciërgeservices, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal.

    Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit landhuis roomservice (beperkte tijden) aan. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 09.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: EHBO-doos
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 15.30 uur tot middernacht. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen en gasten kunnen een mobiel apparaat gebruiken voor toegang tot de kamer.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    • Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
    • Voor een babybed worden kosten in rekening gebracht
    • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 11 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.