general_help_center_title

general_help_center_description

Nooit Gedacht Heritage Hotel-Original Dutch Governor's House

182, Matara Road, Unawatuna
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Nooit Gedacht Heritage Hotel-Original Dutch Governor's House ligt in Unawatuna aan het water, op 2 min. rijden van Strand van Unawatuna en op 7 min. van Christelijk hervormde kerk. Dit hotel met een spa ligt op 5,6 km van Nationaal Scheepvaartmuseum en op 5,8 km van Historisch Landhuis.

Hotelinrichting

Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 buitenzwembaden en fitnessfaciliteiten. Andere voorzieningen in dit hotel in koloniale stijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.

Hotelinrichting

  • Fitnessfaciliteiten
  • Kapsalon
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 38
  • Aantal gebouwen of torens: 5
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Barbecue(s)
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • Picknickplaats
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Stomerij / wasserijservice
  • Volledig uitgeruste spa
  • Spabehandelingsruimte(s)
  • Huwelijksservices
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 1735
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 2
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal poolbars: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Vervoer vanaf de luchthaven (toeslag)
  • Vervoer vanaf het treinstation (toeslag)
  • Terras
  • Feestruimte

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Gratis toiletartikelen
  • Kluis in de kamer
  • Plafondventilator
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis mineraalwater
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Balkon of terras
  • Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Nooit Gedacht Heritage Hotel-Original Dutch Governor's House

182, Matara Road, Unawatuna, Zuidelijke Provincie, Sri Lanka
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 13.00 uur - 22.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 16
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Nooit Gedacht Heritage Hotel-Original Dutch Governor's House ligt in Unawatuna aan het water, op 2 min. rijden van Strand van Unawatuna en op 7 min. van Christelijk hervormde kerk. Dit hotel met een spa ligt op 5,6 km van Nationaal Scheepvaartmuseum en op 5,8 km van Historisch Landhuis.

    Doe of je thuis bent in één van de 38 klimaatgeregelde kamers. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen.

    Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 buitenzwembaden en fitnessfaciliteiten. Andere voorzieningen in dit hotel in koloniale stijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.

    Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden) aan. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Engels ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) en vervoer vanaf het treinstation.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

    • Ontbijttoeslag voor het Engels ontbijt: ca. USD 8–12 voor volwassenen en ca. USD 6–10 voor kinderen
    • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 90 per voertuig (enkele reis)
    • De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een creditcard

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 15 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.